Hemen Arayın

Balçova Şubesi: 0506 876 86 18

Bostanlı & Karşıyaka Şubesi: 0545 876 86 18

Bornova Şubesi: 0552 276 8618

Brezilyan Jujutsu Kursu

MMA(mixed martial arts), “karma dövüş sanatları” olarak adlandırılmaktadır.  MMA’da ayakta ve yerde her türlü darbe, boğuşma, kilit, boğma teknikleri mevcuttur ve serbesttir. Yerdeki rakibe vurulabilir, boğma yada eklem kilitleriyle mücadele bitirilebilir.

MMA’nın branşlaşmasının temellerinin atılması, Denver Colarado’da 1993 yılında ilki gerçekleştirilen kuralsız ve sikletsiz dövüş turnuvası olan UFC organizasyonuna kadar dayanır. Bu turnuvadan ve devamındaki turnuvalardan sonra sporcular, daha etkin ve başarılı olabilmek için; branşlarını diğer branşlarla harmanlanmaya başlamıştır. Artık sporcular;ayakta olduğu gibi, yerde de boğuşma, darbe ve kilitleri içerecek şekilde yapılanmıştır. Hangi stili ne oranda karıştıracağı sporcunun kendisine kalmıştır.
UFC 150’ün geride kaldığı günümüzde, bu spor dünyada 16 yıllık bir evrim ve gelişme göstermiştir.

MMA’nın dünyada da resmi olarak branşlaşmakta yaşadığı en büyük sıkıntı; kural serbestliğinin çok geniş olması ve MMA’nın doğası gereği tek bir stille yada belirlenmiş bir kaç sitilin karmasıyla kısıtlanamayacak olmasıdır. Günümüzde; karate, judo, thaiboxing, sanda , güreş, taekwondo, kungfu , jiu-jitsu vb stillerden kendilerini uygun tamamlama ve taktiklerle sergileyen pek çok şampiyon ve sporcu vardır. MMA’da artık önemli olan, stiller değil; sporcu tarafından, her türlü stilden seçilen teknikler ve bu tekniklerin kombinasyonu sonucunda alınan verimdir. Brezilyan Jujutsu Kursu

Sağlıklı ve çok daha iyi bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikelere karşı kendinizi çok ileri seviyede korumak, özgüven ve daha birçok kişisel yetinizi geliştirmek arzusundaysanız bu eşsiz deneyimi yaşamak için ücretsiz deneme çalışmalarımıza kesinlikle bekliyoruz.

Uyguladığımız eğitim sistemi, Dünyanın en büyük oyuncularının ve mankenlerinin formda kalmaları için yaptıkları özel eğitim tekniklerinide kapsamaktadır.
Çalışmalarımız kesinlikle sertlikten ve karşılıklı dövüşten uzak, eğitim ve teknik ağırlıklıdır. Arzu edilirse Müsabakalar 6 aylık eğitimini tamamlamış üyelerimizin kişisel isteğine bağlıdır. Çalışmalarımızda yaş sınırı yoktur.  Çocuklar için ise ( 5- 13 yaş grubu ) özel bir çocuk grubuna sahibiz.
Üyelerimiz çalışmalarımıza düzenli geldikleri taktirde 6 aylık bir eğitim ile çok iyi bir seviyeye ve forma ulaşırlar. Yılda dört defa düzenlediğimiz kuşak sınıvlarımıza katılarak kendilerini geliştirebilirler. Brezilyan Jujutsu Kursu

Eğer arzu edilirse  özel eğitimler ile  3 veya 4 kişilik özel gruplar eşliğinde 6 aylık bir süre zarfı içerisinde özel bir eğitim sistemine dahil olabilirler. Bu eğitim sistemi sonunda çok ileri bir seviyeye ulaşarak kurumumuzdan katılım sertifikası ve sporcu lisansı alabilirler.
Üyelerimiz arzu ederlerse yakın arkadaşlarından oluşacak özel grup dersleri oluşturabilirler.
Aynı zamanda aktif her üyemiz Rusca kursu, Çocuk korosu ve müzik eğitimi, Resim kursu, satranç kursu, Mental Aritmetik eğitimlerine ÜCRETSİZ olarak katılabilir.

ilk çalışmalarımız ücretsizdir. 

Hemen Arayın

Balçova Şubesi: 0506 876 86 18

Bostanlı & Karşıyaka Şubesi: 0545 876 86 18

Whatsapp Destek