Hemen Arayın

Balçova Şubesi: 0506 876 86 18

Bostanlı & Karşıyaka Şubesi: 0545 876 86 18

Bornova Şubesi: 0552 276 8618

CrossFight

White Club Cross Fight

Daha iyi bir yaşama hazırmısınız…???

Cross Fight, Türkiyedeki en iyi  Antranörler eşliğinde kaliteli bir eğitim almak istemezmisiniz…???

Sağlıklı ve çok daha iyi bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikelere karşı kendinizi çok ileri seviyede korumak, özgüven ve daha birçok kişisel yetinizi geliştirmek arzusundaysanız bu eşsiz deneyimi yaşamak için ücretsiz deneme çalışmalarımıza kesinlikle bekliyoruz.

Uyguladığımız eğitim sistemi, Dünyanın en büyük oyuncularının ve mankenlerinin formda kalmaları için yaptıkları özel eğitim tekniklerinide kapsamaktadır.

Çalışmalarımız kesinlikle sertlikten ve karşılıklı dövüşten uzak, eğitim ve teknik ağırlıklıdır. Arzu edilirse Müsabakalar 6 aylık eğitimini tamamlamış üyelerimizin kişisel isteğine bağlıdır.

Cross Fight, Çalışmalarımızda yaş sınırı yoktur.  Çocuklar için ise ( 5- 13 yaş grubu ) özel bir çocuk grubuna sahibiz.

Üyelerimiz çalışmalarımıza düzenli geldikleri taktirde 6 aylık bir eğitim ile çok iyi bir seviyeye ve forma ulaşırlar. Yılda dört defa düzenlediğimiz kuşak sınıvlarımıza katılarak kendilerini geliştirebilirler.

Eğer arzu edilirse Cross Fight özel eğitimler ile  3 veya 4 kişilik özel gruplar eşliğinde 6 aylık bir süre zarfı içerisinde özel bir eğitim sistemine dahil olabilirler. Bu eğitim sistemi sonunda çok ileri bir seviyeye ulaşarak kurumumuzdan katılım sertifikası ve sporcu lisansı alabilirler.

Üyelerimiz arzu ederlerse yakın arkadaşlarından oluşacak özel grup dersleri oluşturabilirler.

ilk çalışmalarımız ücretsizdir.  Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için Facebook  sayfamızı beğenip rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

WHITE Club CROSS Fight Günümüz fitness anlayşısının dışında, rutinden uzak, yüksek nabızda fonksiyonel hareketlerden oluşan bir antrenman disiplinidir. Jimnastik, atletizm ve olimpik halter kaldırışlarının kombinesinden oluşan bu fonksiyonel hareketler aynı anda birçok ana kas ve eklem grubunu çalıştırmaktadır.

Vücut kontrolü, kardiyovasküler kapasitede artış, kas gücü, esneklik, hız, denge, koordinasyon, çeviklik, dayanıklılık başlıca hedeflerdir. Cross Fight derslerimiz için izlediğimiz program ik ana bölümden oluşmaktadır. Katılımcılar üç derslik eğitim sınıfına düzenli takılım sağlayarak eğitmenimizden yeterlilik onayı aldıktan sonra günlük antrenmanına geçiş sağlayabilirler.

Cross Fight education class: Cross Fight’in temel hareket ve tekniklerinin kazandırıldığı eğitim sıınıfı Cross Fight performance class: Günün antrenmanın birlikte yapıldığı sınıf, katılımcılar tekniklerini geliştirir ve limitlerini yavaş yavaş yükseltirler. Eğitimini tamamlayan kişiler günün antrenmanını bireysel olarak yapabilirler

 

Hemen Arayın

Balçova Şubesi: 0506 876 86 18

Bostanlı & Karşıyaka Şubesi: 0545 876 86 18

Whatsapp Destek