Hemen Arayın

Balçova Şubesi: 0506 876 86 18

Bostanlı & Karşıyaka Şubesi: 0545 876 86 18

Bornova Şubesi: 0552 276 8618

Spor Salonu

BİRE BİR ÖZEL DERS

Spor SalonuBire Bir Özel Ders (PT), uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir. Rehabilitasyon, sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi Mücadele sporları ile hedefleriniz için bire bir özel dersler en iyi çözümünüz olacaktır. WHITE Club ’da en iyi trainer ile çalışacaksınız. Aylık 8 veya 12 seans seçeneklerinden birini tercih ederek,  arzu ettiğiniz hedeflere ulaşacaksınız.! Aradığınız ne olursa olsun Uzman trainer’larımız sizi asiste ve motive etmeye hazır.

ÖZEL GRUP ANTRENMANLARI

Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi özelliklerle belirlenen kalıplaşmış grup dersi kurallarını unutun. Trainer gözetimindeki en hesaplı egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 8 kişiden başlayan özel grup derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. 45 dakikalık ısınma, direnç ve kardiyo egzersizleri, esnemeyle tamamlanır. Temel egzersiz “Fundamentals”, Functional, Fitness, Reformer Pilates, Crossfit Boks, Kickboks , MMA,  Karma Do Sporları ile haftalık spor programınızı çeşitlendirebilirsiniz.

 

BOKS

Bu PT programımız, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir dövüş sporudur.

MMA

Karma Dövüş Sanatları anlamına gelir. Birçok ayrı dövüş sporundan alınmış ve çok geniş bir yelpazeden teknikleri barındıran, bir mücadele sporudur.


KICKBOKS

Farklı tekniklerin yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelmesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanır. Bu grup PT programımız, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir dövüş sporudur.

BRAZILIAN JIU JITSU

Brazilian Jiu Jitsu (BJJ); özellikle rakibi yakalama ve yerde mücadeleye odaklanan bir savaş sanatı, spor ve kişisel korunma yoludur. Daha ufak ve zayıf olan kişinin kendisinden daha büyük ve güçlü olan rakibini baskı gücü ve doğru teknik ile başarıyla savunabileceğini öğretir.


WINGTSUN

WT(Wing Tsun) güce, güçle karşılık vermek yerine açılar ve hisler yoluyla agresif bir saldırının üstesinden gelir. Saldırgan ne kadar güçlü veya hızlı olursa olsun, uygulanan prensipler değişmez.Wing Tsun konusunda eğitimli bir kişi boyut olarak küçük veya fiziksel olarak daha zayıf olmasına rağmen kendisinden çok daha iri veya güçlü bir rakibi alt edebilir. Bu nedenle Wing Tsun kadınlar için ideal bir dövüş sanatıdır.Her yaşta insanın kendisini savunabilmesine esneklik, ağırlık, güç farkı gözetmeden olanak sağlar.WT derslerinde yapılan düzenli antremanlar sayesinde öğrenci formlar, teknikler ve egzersiz uygulamalarıyla fit, güçlü ve çevik hale gelir.Kendini savunmayı öğrenme sürecinde konsantrasyon, stres kontrolü, rahatlık ve kendine güven gibi kişinin tüm hayatını etkileyen çok olumlu kazanımlar elde eder.

KARATE

Karate, çocuk ve gençlerin yaratıcı becerilerini açığa çıkartıp ruhsal, fiziksel ve mental gelişimini besleyen, onların agresif tutumlarını kontrol etme becerilerini geliştirip sosyalleşmelerine destek veren bir spor branşıdır. İlk ortaya çıkışının Okinawa adasında olduğu bilinmektedir. Karate’nin erken dönemine ilişkin en önemli belge Çince yazılmış olan ve 20. yüzyıl başlarına kadar yaygın olarak kullanılan Bubishi adlı kitaptır.


KARATE KIDS (4- 13 )

Karate ile çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekleyici niteliktedir. Özgüven, saygı disiplin gibi bir çok faydası bulunur. Karate de güçlü olma, hızlı olma, serilik, esneklik ve dayanıklılık bileşimlerinin özellikle de çocukluk dönemindeki motor yetisinin gelişimi için harmanlanarak büyüme imkânı sunulması çocuklarınıza vereceğiniz büyük bir hediyedir.

AIKIDO KIDS (4-13)

Eğitim hedefimiz; çocuklarımızın sosyalleş-mesini sağlarken ahlaki gelişimlerini de göz önünde bulundurarak onları şiddete teşvik etmeden özgüvenlerini daha da artırabilmek ve kendilerini koruyabilmelerini öğretmektir.

Ayrıca eğitim esnasında tekniklerin kimi zaman basit kimi zamanda karmaşık olan yapısı dolayısıyla çocuklarımızın algılama eşiğinde de olumlu değişiklikler hedeflenmektedir. Esneklik ve kas gelişiminin artışı da eğitimin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkacaktır
TAEKWONDO

Akli ve ruhi beceriye dayanan, bedeni ve ruhi gelişimi sağlayan ve her yaştaki insana hitap eden bir ahlak sporudur.


KRAV MAGA & YAKIN SAVUNMA EĞİTİMİ SELF DEFANS

Kişisel gelişimine çok yönlü anlamda katkıda bulunacak aktiviteler araştırılsa modern çağın geçmişten miras aldığı en etkin aktivitesi Self Defense olurdu. Müfredatında bulunan çeşitli egzersizler sayesinde beynin çift lopunu kullanmayı ve neticesinde zeka ve beden yetilerini en üst düzeyde bir noktaya taşımayı hedefleyen Kids -Yetişkin Defense  birçok uzman tarafından 21. Yüzyılın sanatı olarak tanımlanmaktadır.

FIT BOKS

Özel ayaklı boks torbaları ile boks ve kick boks hareket figürlerinin müzik eşliğinde ritim duygusu ile birleştirildiği bir grup fitness kardiyo dersidir.

TRX

Vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak yüzlerce egzersiz yapmanızı sağlayan TRX antrenmanı trend fitness özel derslerinden birisidir.

Spor Salonu, Spor Salonu

Hemen Arayın

Balçova Şubesi: 0506 876 86 18

Bostanlı & Karşıyaka Şubesi: 0545 876 86 18

Whatsapp Destek